Človek sa zlepšuje len vtedy, keď je pod tlakom!

Viete prečo je ťažké prekonať vlastnú pohodlnosť? Prečo musíte jednať, aj keď to niekedy bolí? Pretože pohodlnosťou ste sa dostali tam, kde ste teraz. Ak chcete od života viac, musíte zabudnúť na svoje zvyklosti a začať robiť veci inak.

„Je šialenstvom robiť neustále tie isté veci a očakávať iné výsledky.“

                                                                                                                    Albert Einstein

Zapamätajte si tento vzťah:

Za to, čo robíte dnes a za to, čo viete, ste už zaplatení boli. Ak chcete byť zaplatení lepšie a viacej, musíte sa naučiť robiť iné veci.

CHCETE SA NAUČIŤ ROBIŤ INÉ VECI?

Robiť však veci inak, je pre ľudí zónou nepohodlia. Pretože byť v kľude a v pohode je pre ľudí život v komfortnej zóne. Tá ale končí príchodom poštárky s účtami alebo obyčajnou nedeľou. Povieme Vám jedno tajomstvo, ktoré poznajú len úspešní a bohatí ľudia. Pohodlie sa strašne preceňuje. Keď si žijete v teplúčku a v závetrí, cítite sa síce fajn, ale nerastiete. Ak sa chcete rozvíjať ako osobnosť, musíte sa vzdať svojho pohodlia. Človek sa zlepšuje len vtedy, keď je pod tlakom. Rastiete len vtedy, keď sa necítite pohodlne. Rastiete na základe kontrastov.

Ešte nikto neumrel na nepohodlie. Zato prílišná pohodlnosť už zabila viac nápadov, viac príležitostí, viac šancí k rastu, než čokoľvek iného. Pohodlie zabíja.

Ak usilujete v živote len o to, aby sa Vám žilo pohodlne, tak Vám garantujeme len dve veci.

Za prvé, nikdy nebudete bohatí!

Za druhé, nikdy nebudete šťastní!

Chcete mať Pravdu alebo Peniaze?

OTVORTE OČI!

A kontaktujte nás! Pomôžeme Vám.

CHCETE NÁS KONTAKTOVAŤ?

Marcela Koteková, +421 903 107 459, mkotekova@gmail.com

Peter Melcher, +420 731 190 707, pmnetworking@email.cz

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.