Referenčný marketing.

Je to jedinečný obchodný systém, ktorý je nadčasovým nástrojom na zarábanie peňazí.

Podávate informácie iným o všeličom a neustále?

Čo robíte denne, o čom sa bavíte každý deň s druhými ľuďmi?
Rozprávate sa s ľuďmi o počasí a o politike? Máte tieto informácie pod kontrolou? Viete to ovplyvniť? Bolo by pre Vás výhodnejšie baviť sa, len o tom, čo viete mať pod kontrolou a, čo Vám vie ovplyvniť život k lepšiemu?
Platí Vám niekto peniaze za informácie o počasí a o politike, ktoré si nenechávate len pre seba? Platí Vás niekto za to, že ste niekomu poradili, kde výhodne nakupujete?

Rozprávali by ste sa radšej s ľuďmi o tom, kde a prečo nakupujete a boli by ste zato platení?

CHCETE BYŤ ZATO ZAPLATENÍ?

My to robíme, bavíme sa s ľuďmi o tom, čo im vie veľmi pozitívne zmeniť život k lepšiemu a vďaka tomu sa firma s nami delí o jej zisky. Vy len referujete, podávate informácie a obchod, marketing robí za Vás firma. Všetci to aj tak robíme celý život, ale zadarmo. A budeme to robiť, či chceme alebo nie.

Budeme vždy podávať nejaké informácie ďalej iným ľuďom. Celý život robíme referenčný marketing, ale robíme to zadarmo. Chcete byť za referenčný marketing platení?

CHCETE SVOJE PENIAZE?

Otvorte oči a uverte!

Práve teraz staviame obchodný dom pre celé Slovensko. Budujeme sieť, obchod z rovnako informovaných ľudí. Náš obchodný dom nie je z tehál, ale z obyčajných ľudí, ktorí milujú slobodu a túžia sa stať finančne nezávislí.
Tí, ktorí si uvedomia, že čas sú peniaze, tím časom nemrhajú, ale investujú ho. Takým ľuďom ponúkame partnerstvo! Stačí len zduplikovať to, čo už iným funguje. Máte možnosť zduplikovať bohatých, ktorí Vám svoje Know How povedia zadarmo. Jedinou Vašou investíciou bude Váš čas. Túžite byť bohatí? Túžite nájsť svoju stratenú slobodu?

Každý chce byť bohatý a tí, čo už zbohatli, preto niečo aj urobili.

Zo skúseností vieme, že k zbohatnutiu potrebujete sústredenie, odvahu, znalosti, stopercentné nasadenie, vôľu, ktorá nikdy nezahadzuje flintu do žita a myslenie bohatého človeka. Musíte taktiež veriť a to aj v najhlbšej hlbine svojho srdca, že nato máte a, že si to zaslúžite. Ak ste plne, úprimne a stopercentne odhodlaní, tak zbohatnete.

Poskytneme a vytvoríme Vám všetky podmienky nato, aby ste získali myslenie bohatých ľudí.  Odovzdáme Vám nástroj, ako to bohatstvo dosiahnuť.

Svet nepotrebuje ďalších ľudí, ktorí uvažujú v malom, má ich dosť. Prestaňte sa schovávať a ukážte, čo vo Vás je! Nepredstierajte, že nemáte žiadny talent, že už máte veľa alebo málo rokov, nevyhovárajte sa, že nemáte nato podmienky, je čas, aby ste začali s nami hrať v prvej lige. Malé ciele a malé činy vedú len k tomu, že budete na dne finančne, aj psychicky. Veľké ciele a veľké činy Vám dajú tak ako hojnosť, tak aj naplnenie života. Voľba je na Vás. Keď budete mieriť na hviezdy, trafíte aspoň mesiac.

Ste tu preto, aby ste naplnili svoj cieľ a hlavne, aby ste Vy sami prispeli ku kvalite svojho života!

NEČAKAJTE!

Je šanca ako to zmeniť, prinúťte sa k činu a urobte to!

Je jednoduché s nami zbohatnúť, ale bez Vašej aktivity to nepôjde!

Medzi tým, kde ste a tým, čo si prajete, sú len Vaše činy!

CHCETE SVOJE PENIAZE?

Bez akcie nie je reakcia!

OTVORTE OČI!

A kontaktujte nás! Pomôžeme Vám.

CHCETE NÁS KONTAKTOVAŤ?

Marcela Koteková, +421 903 107 459, mkotekova@gmail.com

Peter Melcher, +420 731 190 707, pmnetworking@email.cz

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.