Pýtaj sa sám seba…

Narodili sme sa preto, aby sme trpeli alebo, aby sme sa radovali?
Kto by dobrovoľne trpel?
Len ten, kto nechá svoj mozog dlhšie odpočívať a nezamestnáva ho. Jediná osoba, ktorá je pri nás celý život, sme my sami.
Tak sa rozmaznávajme a žime, kým sme nažive…

Život je viera. Viera v to, v čo si prajete uveriť. Všetko je len na Vás samých. Je to také jednoduché. Ale práve preto sa to mnohým javí ako zložité. Ľudia už neveria, že existuje jednoduchosť. Človek neustále vychovávaný vo viere niekoho iného, sa už bojí uveriť sebe samému. A pritom je to oveľa jednoduchšie, uveriť len sebe. Stačí si to dovoliť, počúvať sa a poslúchnuť sa. Vrátiť sa k sebe.
Čo si prajem? Po čom túžim? Čo mi ponúka pocit slobody a naplnenosti? Čo mi robí dobre?
Pri čom cítim radosť? Viete, čo chcete?

Začnite si priať, vymýšľať, predstavovať si, a to donekonečna, čo Vás len napadne.
Nemáte hranice. Keď si niečo prajete, žiadate to sami od seba. Od nikoho iného. Jedine vy ste dôležitý. A keď už prídete na to, kto ste, tak ním len jednoducho buďte.

Máte strach, že sa stratíte? Nebojte sa, strach neexistuje. Je to len krajina novostí a nepoznaného. Všetko, čo chcete, je na opačnej strane strachu. Stačí len raz vyskúšať, zažiť to a potom už niet cesty návratu, veď načo by sme sa aj vracali.

Ak neviete ako z toho von, tak choďte dovnútra.

Vrátiť sa k sebe, je to isté ako veriť si, mať sebadôveru. Uvedomiť si vieru v seba.
Sebadôvera je väčšia ako strach. Len Vaše sebauvedomenie je kľúčom ku všetkému.

Možno stratíte svet okolo seba, ale získate celý Vesmír. Všetko záleží len na Vás. Uveríte? Nemusíte, stačí, že veríte sami sebe. Len na tom záleží. A aby ste sa pri tom cítili fajnovo dobre. Pretože hodnota všetkého spočíva v tom, čo prebúdza Váš život.

Nebojte sa zmien, tie prinášajú novú energiu. Je to výmena starého za nové. Aby prišlo niečo lepšie, niečo, čo si naozaj zaslúžite.

Hľadáte návod na život? Vytvorte si ho sami. Máte na to!

Keď strácate pôdu pod nohami, verte, že neúprosnou logikou je, že až po páde sa viete zodvihnúť. Každý si môže na chvíľu oddýchnuť, ale nevzdávajte sa. Je tisíc možností, šancí, príležitostí, pre toho, kto ich chce vidieť. Všetko je postavené na Vás. Keď máte rozum, srdce a svedomie v konaní
v harmónii, neexistuje nič, čo by Vás mohlo poraziť alebo zastaviť.
Myšlienka sa rodí z akcie, z každej aktivity. Ak zistíte, čo Vám vie priniesť radosť, či už je to tvorivá práca alebo čokoľvek iné, tak spoznáte oslobodzujúci pocit nebyť na nikom a ničom závislý. Nech záujmy usmerňujú Vašu pozornosť. Buďte vždy plní smiechu, humoru, pretože ľudia sa radi obklopujú príjemnými ľuďmi. Ľuďmi, ktorí sú sami v sebe v harmónii.

Vitajte medzi nami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.